Kateřina Hyská jméno mé

Jsem holka pocházející ze západních Čech. Tuším, že díky tomu, odkud pocházím, jsem milovníkem přírody. Vyrůstala jsem vždy poblíž lesa a trávila v něm své dětství i mládí. Příroda je pro mě nedílnou součástí mého života. A tak se do ní vracím, jak jen to jde.

Zhruba v deseti letech jsem zažila pár mimosmyslových zážitků. Dívala jsem se na svou existenci odněkud mimo tělo. Tyhle zážitky pro mě byly prvními vodítky k zamyšlení se nad tím, kdo jsem a co tu dělám. Babička mě vedla k víře v boha, ale v tomhle přesvědčení jsem se nikdy nenašla. Jsem jí vděčná, za nasměrování k hodnotám, které do dnešního dne uznávám. Vždy jsem kráčela po cestě vlastních prožitků a tak jedinou možnou cestu, která dokázala prověřit to, čemu budu opravdu věřit. Nikdy ne jen tomu, co někdo řekne. 

Tento můj přístup k životu byl nakonec pojmenován i slovy a tak mi pomohl posunout rozvoj svého vnímání směrem k meditacím a vnímání přítomných okamžiků. 

Jsem maminka malé Elišky a díky ní získávám zkušenosti s vnímáním svého "já" každý den. Je velkou učitelkou, jak neztratit rovnováhu v tomhle houpavém světě. 

Pracuji na plný úvazek v IT a ve volném čase se také věnuji všelijakým koníčkům. Zamilovala jsem se do otužování a již ho beru jako součást svého života. Maluji a tvořím. 

Kdysi jsem na otázku "co jsi studovala" vždy odpovídala ŽIVOT a to je, věřte ta nejlepší škola. Se všemi radostmi a strastmi, které nám chystá. 

V roce 2017 jsem pocítila velkou touhu. Přeji si dokázat lidem zprostředkovat jak snadněji žít a zaměřila jsem svůj pohled tímto směrem. Ke svému vlastnímu rozvoji jsem začala rozvíjet i způsob, jak své nasbírané zkušenosti předávat dál. A tyhle stránky jsou také prostředkem...užijte si je, ať Vám přinesou zajímavé postřehy na cestě ke štěstí.

  • Facebook Social Icon

© 2019 Katerina Hyska - BE HERE AND NOW - VOP