mrkni na můj youtube kanál

Občas něco natočím. Snažím se vědomě pracovat s pohledem na sebe samou. Protože velký vnitřní kritik by do světa nepustil ani jedno video. Ale nebrat se tak vážně je to, co mi pomáhá a touha po tom, sdílet s Vámi zázraky všímavosti. 

Mým přáním je, aby bylo učení všímavosti dostupné všem. Proto k videům přidávám také titulky a tak je mohou sledovat i neslyšící lidé. Pro Vás ostatní to znamená, že si je můžete pustit např. v místech, kde je vyžadován klid. Užijte si je a přistupujte k nim bez hodnocení, s otevřenou myslí. Díky takovému postoji Vám mohou být užitečná. 

Tohle je můj zatím poslední počin. Chcete-li vnést do svého života trochu všímavosti ve videu se dozvíte čtyři způsoby, jak si udělat všímavý den. Dejte do toho sebe. Neplňte mechanicky nějaké úkoly. Zaměřte se ten den navíc také na to, co s vámi dělá, když...(ve videu). Pozorujte, pozorujte, pozorujte. Nehodnoťte to hned, ale až na konci. Krásný všímavý den ;)

  • YouTube

sdílej tohle video přímo z youtube

Pojďte si poslechnout jak vnést do našich vztahů více všímavosti. Jak více poslouchat druhé. Dám Vám konkrétní návod, kterým můžete do svých vztahů vnést pozornost k druhému. Není to těžké a to nejvzácnější, co druhému mužete dát, je Vaše pozornost.

sdílej tohle video přímo z youtube

  • YouTube

Jak navázat spojení se se svým tělem. Pomocí jednoduché techniky. Dnes většina lidí používá své tělo hlavně na nošení své hlavy. Ale pokud navážeme spojení se svým tělem, můžeme získat spojence pro spokojenější bytí. Tělo nám dává signály, které při spojení s ním mohou říkat, co naše tělo potřebuje. 

K videu mě inspirovala všímavá konference, kterou

v ČR pořádá Mindfulness Club. Určitě si je najděte, tyhle akce jsou hodně inspirující.

sdílej tohle video přímo z youtube

  • YouTube

Starší pozvánka na můj první workshop,

můžete se pobavit nad touhle veselou a vtipnou pozvánkou. Vystihuje proč vlastně takový workshop mindfulness navštívit.

V jak moc uspěchané době žijeme

a jak se budeme cítit s technikami mindfulness.

sdílej tohle video přímo z youtube

  • YouTube

Bodyscan. Tato technika je formální a jejím hlavním benefitem je  právě výše zmiňované napojení na naše tělo. Vedlejším efektem může být blahodárný účinek na usínání. 

sdílej tohle video přímo z youtube

  • YouTube
  • Facebook Social Icon

© 2019 Katerina Hyska - BE HERE AND NOW - VOP